Úvod Exkluzivní zastoupení Exkluzivní zastoupení

Exkluzivní zastoupení

Pavel Kožíšek & company
Mistr světa ze Světového pohárů bavičů

Iluzionista s bohatými zahraničními zkušenostmi je vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému vystupování, vyhledávaným hostem každého programu.

Překvapí Vás a především pobaví od drobných mikromagických triků ve společnosti až po velké „Copperfieldovské“ iluze, ve kterých Vás okouzlí i jeho půvabné asistentky.

V jeho repertoáru naleznete neočekávané a originální efekty, napětí, zábavu, ale i úspěšná dětská představení („Škola kouzel Pavla Kožíška“), spolupráci s reklamními agenturami při speciálních akcích a projektech (objevování a mizení předmětů, výrobků, VIP hostů apod.), které připravujeme přímo na míru každého pořadatele.

Pavel Kožíšek & company Vás v jednotlivých vstupech nebo v samostatných pořadech zavede do magické světa iluzí. V případě méně organizačně náročných představení vystupuje také sólově nebo s jednou asistentkou.

Jednotlivá vystoupení jsou vhodná pro různé společenské a firemní akce, kde spolupracuje přímo s diváky („Nechte zmizet svého šéfa!“ apod.). Dále je také u pořadatelů oblíbené jeho netradiční moderování s kouzly.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi společně s Pavlem pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás.

Další informace naleznete na: www.pavelkozisek.cz

Pavel Kožíšek
SEO webu sledují SEO nástroje.cz